245/35R20 95Y PILOT SPORT 4 S NA0 XL

MICHELIN
-10%

245/35R20 95Y PILOT SPORT 4 S NA0 XL

245/35R20 95Y PILOT SPORT 4 S NA0 XL

18,702.00 ден

На лагер

18,702.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500536 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S

Додадовте производ во Вашата кошничка: