245/35ZR19 93Y PILOT SPORT 4S* XL

MICHELIN
-10%

245/35ZR19 93Y PILOT SPORT 4S* XL

245/35ZR19 93Y PILOT SPORT 4S* XL

15,921.00 ден

На лагер

15,921.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011193 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: