245/40R17 91Y PremiumContact 6

CONTINENTAL
-10%

245/40R17 91Y PremiumContact 6

245/40R17 91Y PremiumContact 6

9,396.00 ден

На лагер

9,396.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009888 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: