245/40R17 95Y PWRGY XL

PIRELLI

245/40R17 95Y PWRGY XL

245/40R17 95Y PWRGY XL

8,890.00 ден

На лагер

8,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500899 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

POWERGY

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: