245/40R18 97V GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

245/40R18 97V GREEN-Max Winter UHP

245/40R18 97V GREEN-Max Winter UHP

4,570.00 ден

На лагер

4,570.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504969 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: