245/40R18 97V S954 XL

TOYO

245/40R18 97V S954 XL

245/40R18 97V S954 XL

8,650.00 ден

На лагер

8,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021184 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: