245/40R18 97Y CSA2 TLM GSS RD1X

TOYO

245/40R18 97Y CSA2 TLM GSS RD1X

245/40R18 97Y CSA2 TLM GSS RD1X

9,180.00 ден

На лагер

9,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502854 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CSA2

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: