245/40R18 97Y Protoura Sport XL

OUTLET 2021
DAVANTI

245/40R18 97Y Protoura Sport XL

245/40R18 97Y Protoura Sport XL

6,370.00 ден

Out of stock

6,370.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA022133-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: