245/40R18 97Y SportContact 7 XL FR

BARUM
-10%

245/40R18 97Y SportContact 7 XL FR

245/40R18 97Y SportContact 7 XL FR

9,270.00 ден

Out of stock

9,270.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504289 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: