245/40R19 98V PILOT ALPIN PA3

MICHELIN
-10%

245/40R19 98V PILOT ALPIN PA3

245/40R19 98V PILOT ALPIN PA3

16,506.00 ден

На лагер

16,506.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004963 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: