245/40R19 98V WR Snowproof P XL

NOKIAN

245/40R19 98V WR Snowproof P XL

245/40R19 98V WR Snowproof P XL

15,690.00 ден

На лагер

15,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021226 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SNOWPROOF P

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: