MILEVER
-10%

245/40R19 98W XL

245/40R19 98W XL

4,329.00 ден

На лагер

4,329.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503818 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: