245/40R20 99Y PILOT SPORT 4S XL

MICHELIN
-10%

245/40R20 99Y PILOT SPORT 4S XL

245/40R20 99Y PILOT SPORT 4S XL

19,656.00 ден

На лагер

19,656.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019502 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: