245/40R20 99Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

245/40R20 99Y Protoura Sport XL

245/40R20 99Y Protoura Sport XL

8,595.00 ден

На лагер

8,595.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022134 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: