245/45 R18 100Y Proxes Sport 2 XL

TOYO

245/45 R18 100Y Proxes Sport 2 XL

245/45 R18 100Y Proxes Sport 2 XL

9,150.00 ден

На лагер

9,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500778 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes Sport 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: