245/45R17 95T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG

245/45R17 95T G-M W ICE I-15 SUV

245/45R17 95T G-M W ICE I-15 SUV

5,870.00 ден

На лагер

5,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501895 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

95

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: