245/45R17 95Y MP47 Hectorra 3 FR

MATADOR
-10%

245/45R17 95Y MP47 Hectorra 3 FR

245/45R17 95Y MP47 Hectorra 3 FR

5,391.00 ден

На лагер

5,391.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500465 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: