285/40R22 110Y SportContact 6 AO XL FR

CONTINENTAL
-10%

285/40R22 110Y SportContact 6 AO XL FR

285/40R22 110Y SportContact 6 AO XL FR

24,435.00 ден

Out of stock

24,435.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500308 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: