245/45R17 99W UHP XL RI

RIKEN

245/45R17 99W UHP XL RI

245/45R17 99W UHP XL RI

5,080.00 ден

На лагер

5,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015078 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: