245/45R17 99W UHP XL TA

TAURUS

245/45R17 99W UHP XL TA

245/45R17 99W UHP XL TA

5,080.00 ден

Out of stock

5,080.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015077 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: