245/45R17 99Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

245/45R17 99Y PILOT SPORT 5 XL

245/45R17 99Y PILOT SPORT 5 XL

11,565.00 ден

На лагер

11,565.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500544 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: