245/45R18 100V PILOT ALPIN PA4 * MOE ZP

MICHELIN

245/45R18 100V PILOT ALPIN PA4 * MOE ZP

245/45R18 100V PILOT ALPIN PA4 * MOE ZP

16,880.00 ден

На лагер

16,880.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023758 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: