245/45R18 100W UHP X TA

OUTLET 2021
TAURUS

245/45R18 100W UHP X TA

245/45R18 100W UHP X TA

5,560.00 ден

На лагер

5,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014620-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: