245/45R18 100Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR

245/45R18 100Y MP47 Hectorra 3 XL FR

245/45R18 100Y MP47 Hectorra 3 XL FR

6,380.00 ден

На лагер

6,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500466 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: