245/45R18 100Y SportContact 7 MO1 XL F

CONTINENTAL
-10%

245/45R18 100Y SportContact 7 MO1 XL F

245/45R18 100Y SportContact 7 MO1 XL F

10,017.00 ден

Out of stock

10,017.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500287 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: