245/45R19 102V WR Snowproof P XL

NOKIAN

245/45R19 102V WR Snowproof P XL

245/45R19 102V WR Snowproof P XL

14,430.00 ден

На лагер

14,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020956 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: