245/45R19 102V WSZer3 r-f XL

PIRELLI
-10%

245/45R19 102V WSZer3 r-f XL

245/45R19 102V WSZer3 r-f XL

17,793.00 ден

На лагер

17,793.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016210 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: