245/45R19 102Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN

245/45R19 102Y PILOT SPORT 5 XL

245/45R19 102Y PILOT SPORT 5 XL

17,320.00 ден

На лагер

17,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500546 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: