245/45R19 102Y SportContact 5 MO XL FR

CONTINENTAL
-10%

245/45R19 102Y SportContact 5 MO XL FR

245/45R19 102Y SportContact 5 MO XL FR

13,626.00 ден

Out of stock

13,626.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006180 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: