245/45ZR18 100Y ALL SEASON XL TA

TAURUS
-10%

245/45ZR18 100Y ALL SEASON XL TA

245/45ZR18 100Y ALL SEASON XL TA

5,697.00 ден

На лагер

5,697.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022768 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: