245/45ZR19 102Y NOKIAN Z LINE XL

NOKIAN
-10%

245/45ZR19 102Y NOKIAN Z LINE XL

245/45ZR19 102Y NOKIAN Z LINE XL

6,678.00 ден

На лагер

6,678.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008209 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Z Line

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: