245/50R18 100W Powerproof Flat Run XL

NOKIAN
-10%

245/50R18 100W Powerproof Flat Run XL

245/50R18 100W Powerproof Flat Run XL

11,097.00 ден

На лагер

11,097.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022100 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: