245/50R18 100Y Protoura Sport

DAVANTI
-30%

245/50R18 100Y Protoura Sport

245/50R18 100Y Protoura Sport

4,816.00 ден

На лагер

4,816.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500335 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: