245/50R19 105H WINMASTER PROX ARW 3 XL

ARIVO

245/50R19 105H WINMASTER PROX ARW 3 XL

245/50R19 105H WINMASTER PROX ARW 3 XL

5,930.00 ден

На лагер

5,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504999 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

105H

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: