255/30R19 91Y DX640 XL

DAVANTI
-20%

255/30R19 91Y DX640 XL

255/30R19 91Y DX640 XL

6,136.00 ден

На лагер

6,136.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015177 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: