255/35R18 94W UHP XL RI

RIKEN

255/35R18 94W UHP XL RI

255/35R18 94W UHP XL RI

5,450.00 ден

На лагер

5,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019230 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: