255/35R19 96W S954 XL

TOYO

255/35R19 96W S954 XL

255/35R19 96W S954 XL

13,130.00 ден

На лагер

13,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021190 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX 954S

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: