255/35R19 96Y N’Fera Sport XL

NEXEN

255/35R19 96Y N’Fera Sport XL

255/35R19 96Y N’Fera Sport XL

9,800.00 ден

На лагер

9,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500651 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: