255/35R19 96Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN

255/35R19 96Y PILOT SPORT 5 XL

255/35R19 96Y PILOT SPORT 5 XL

13,900.00 ден

На лагер

13,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500549 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: