255/35R19 96Y PWRGY XL

PIRELLI
-10%

255/35R19 96Y PWRGY XL

255/35R19 96Y PWRGY XL

12,456.00 ден

На лагер

12,456.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500902 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

POWERGY

Додадовте производ во Вашата кошничка: