255/35R19 96Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/35R19 96Y SportContact 7 XL FR

255/35R19 96Y SportContact 7 XL FR

11,457.00 ден

На лагер

11,457.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500292 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Додадовте производ во Вашата кошничка: