255/35R21 98Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/35R21 98Y SportContact 7 XL FR

255/35R21 98Y SportContact 7 XL FR

19,449.00 ден

На лагер

19,449.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500293 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Додадовте производ во Вашата кошничка: