255/40R19 100V S954 XL

TOYO

255/40R19 100V S954 XL

255/40R19 100V S954 XL

12,790.00 ден

На лагер

12,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021191 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: