255/40R19 100Y UHP XL RI

RIKEN

255/40R19 100Y UHP XL RI

255/40R19 100Y UHP XL RI

5,750.00 ден

На лагер

5,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016580 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: