255/40R20 101Y P-ZERO AO ncs XL

PIRELLI

255/40R20 101Y P-ZERO AO ncs XL

255/40R20 101Y P-ZERO AO ncs XL

17,360.00 ден

На лагер

17,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504293 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO (PZ4)

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: