255/40R20 101Y PROXES SPORT XL

TOYO

255/40R20 101Y PROXES SPORT XL

255/40R20 101Y PROXES SPORT XL

14,120.00 ден

На лагер

14,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019896 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: