255/40R20 101Y SportContact 5P XL NO

CONTINENTAL
-10%

255/40R20 101Y SportContact 5P XL NO

255/40R20 101Y SportContact 5P XL NO

15,237.00 ден

Out of stock

15,237.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006598 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: