255/45 R19 100V PILOT SPORT 4 SUV

MICHELIN
-10%

255/45 R19 100V PILOT SPORT 4 SUV

255/45 R19 100V PILOT SPORT 4 SUV

15,273.00 ден

Out of stock

15,273.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501682 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: