255/45R18 99Y PRIMACY 4

OUTLET 2018
MICHELIN
-35%

255/45R18 99Y PRIMACY 4

255/45R18 99Y PRIMACY 4

8,547.50 ден

На лагер

8,547.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014923-18 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: