255/45R19 104Y N’Fera Sport XL

NEXEN

255/45R19 104Y N’Fera Sport XL

255/45R19 104Y N’Fera Sport XL

11,510.00 ден

На лагер

11,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500655 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: